بچه ها، امروز من يکي ديگر از جعبه هاي جديد vape kit - Hcigar Akso OS را معرفي مي کنم، که يک کيت AIO جمع و جور و قابل حمل جديد با سيستم قفل کردن دست و پنجه نرم است، به عنوان نسخه جديد ارتقاء سري Akso. حالا اطلاعات بيشتري در مورد اين Hicigar Akso OS Kit بدست آوريد.

باطري قابل شارژ 420 ميليآمپري با چيپ نوآور XT، کيت OS Hcigar Akso OS از خروجي قدرت 8W با حفاظت هاي امنيتي چندگانه استفاده مي کند. نشانه "HCigar" در پايين قرار دارد و به عنوان يک شاخص هوشمند LED باتري بکار مي رود. چراغ نشانگر در سه رنگ بسته به سطح باتري فعلي، آبي 100? تا 75?، سبز به ميزان 74? تا 31? و قرمز 30? و کمتر. همانطور که براي غلاف، آن مي تواند حداکثر 1.4ml آب الکترونيکي نگه داريد و داراي 1.8 اهم سر سوزن. علاوه بر نوآوري "n" ساختار پنبه پنبه، سيستم Hcigar Akso OS قطعا يک وسيله نقليه عالي است.

Akso OS

مولفه هاي

اندازه: 108 x 20 x 9.5 ميلي متر

ظرفيت E-Liquid: 1.4ml

ظرفيت باتري: 420mAh

مقاومت: 1.8ohm

حداکثر قدرت: 8W

زمان شارژ: 1.0 ساعت

پورت شارژ: ميکرو USB

بچه ها، امروز من يکي از جديد کيت يکبار مصرف - Nano Disposable Pod که يک دستگاه بزرگ و يکپارچه پر از پر کننده است را نشان مي دهد. اين يک کيت در حال حرکت vape است، و اجازه دهيد نگاهي نزديک به اين دستگاه vape جعبه.

Nano Disposable Pod review

با استفاده از باتري ساخته شده در 280 مگا باتري، دستگاه پودر يکبار مصرف پر از نانو ميتواند حدود 200 تا 400 پف را براي لذت بردن از تمام طول هفته فراهم کند. علاوه بر اين، داراي 1.5 ميلي ليتر مايع مايع مايع با 5.0? (50MG) آب نيک در آب مي باشد که مي تواند عطر و طعم عالي را ارائه دهد. علاوه بر اين، Nano Pod Kit نيز قرقره فعال شده است، بنابراين شما مي توانيد از يک دکمه رايگان لذت ببريد.

مولفه هاي

اندازه: 19 x 7 x 103mm

ظرفيت باتري: ساخته شده در 280mAh

قدرت: 5? نيکوتين نمک

ظرفيت Eliquid: 1.5ml

عمر سرويس: حداکثر 400 پاف (يک هفته بسته کامل)

تعداد: 3 عدد

شما همچنين ممکن است دوست داشته باشيد:

smok nord in stock

بيشتر بخوانيد

آنها را در حال حاضر Smoke G-PRIV 2 Kit Luxe Edition و SMOK PRIV

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

watashi no bullshit گردشگری نمایندگی رسمی محصولات غذایی شرکت تکسو امداد خودرو، حمل خودرو، جرثقیل، کفی، خودروبر در کرج و اطراف Emamzaman آذربایجان بلاگ تپ سی - TAP30 - سامانه هوشمند درخواست خودرو دوستان بسیجی شهید صدوقی و هیئت محبان الحجه(عج) آموزش زبان اینترنتی نگاه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.